+90 312 394 40 22 pbx

Gölgelik ve Siperlikler

İntertec Gölgelik ve Siperlikler

Alt Başlık

Gölgelikler, çok düşük maliyetle saha ekipmanına yüksek derecede koruma sağlayabilir. Ölçüm doğruluğunda (ve darbe güvenilirliğinde) bir sapmaya neden olabilecek aşırı sıcaklık artışlarının yanı sıra yağmur, kar, toz ve kazara darbelere karşı enstrümantasyonu koruyabilirler.

Gölgelikler, bazı uygulamalar için gerekli olan tüm çevre korumasını sağlayabilirken, diğer durumlarda koruyucu muhafazalar içinde ihtiyaç duyulan soğutma sistemlerinin maliyetini düşürebilirler. INTERTEC, çok çeşitli boyutlarda iki çeşit (SD ve DIASHADE) sağlar – kullanıcıların herhangi bir uygulama için optimum gölgeyi kurmasına olanak tanır. Açık hava anahtarlarını ve kontrollerini korumak için uygun daha küçük bir kanopi (SD17) de mevcuttur.

SD22

Doğrudan bir transmitter gövdesine takılmasına izin veren bir brakete sahip küçük bir kanopi (farklı cihaz üreticileri için braketler mevcuttur)

 

 

 

DIASHADE

Çapraz olarak eğimli kenarlar, ekipmanı güneşten ve UV radyasyonundan korurken, cihazlara mükemmel erişim sağlar – ekranları okumak, valfleri çalıştırmak, vb. Boyut seçenekleri olarak tek ila üç transmitter kurulumları için çözümler mevcuttur.

 

 

 

SD Serisi

SD serisi gölgelikler, kaybedilen ısıyı en aza indirmek için alet muhafazalarını gölgelendirmek için ideal olmakla birlikte birlikte birçok boyut seçeneği sunar. Boru özerine montaj için çeşitli montaj elemanları mevcuttur.

 

 

 

Switch Koruma Kanopileri

Sağlam GRP’den üretilen SD17 basit kanopi, işleme tesislerindeki açık hava acil durdurma anahtarları ve diğer kontroller için koruma sağlar. Yağmur / kar, yoğuşma ve tozun yanı sıra kazara darbelere karşı korur.

INTERTEC, bir Alman rafinerisinin talebi üzerine bu seri kanopileri tasarladı ve düşen bir iskele parçası bir acil kapatma düğmesini etkinleştirdikten sonra tesiste maliyetli bir kapanma sonrasında bunun üzerine çözüm olarak kullanıldı.

SWITCH THE LANGUAGE
Form Mühendislik

Form Mühendislik, 1992 yılında çağdaş mühendislik çözümleri sunmak amacıyla kurulmuş ve çalışma konuları olarak her zaman yenilikçi alanları seçmiştir. Isıtıcı kablo ile çatı oluklarında buzlanmanın önlenmesi uygulamaları, rule iniş yapılan helikopter pisti ve iniş aydınlatması uygulamaları gibi zamanında daha önce Türkiye’de hiç yapılmamış uygulamalara imza atılmıştır. Yenilikçi ve sonuç odaklı çözümlerden elde edilenebilinirlik ile Türkiye’de daha önce sadece yurt dışı firmalarının uygulamasını yaptığı heat tracing sistemi, en zor uygulama alanı olan rafinerilerde uygulanmıştır. Heat tracing alanında Türkiye’de faaliyet gösteren ilk firma olan Form Mühendislik yaklaşık çeyrek asırda sayısız heat tracing, yol-rampa ısıtma ve çatı-oluk kar buz önleme projesi gerçekleştirmiştir.