+90 312 394 40 22 pbx

Çatı Oluk Isıtma

Çatı Oluk Isıtma Genel

Çatılardaki kar yükü ve olukların buzla bloke olması bir çok sorun oluşturur. Bu sorunların tek pratik çözümü ısıtıcı kablo ile buzlanmanın önlenmesidir.

Kars Tren Garı Projesi

Form Mühendislik Hızlı Tren, Kars Tren Garı Projesi Çatı oluk ve kar yükü azaltma projesi Isıtıcı kablo çatı kar yükü azaltma ve oluk ısıtma

TCDD, Oluk Isıtma Projesi

ANKARA hızlı tren bakım onarım istasyonu Çatı Oluk Isıtma uygulaması

Ankara Üniversitesi Çatı Oluk Isıtma Uygulaması

ANKARA ÜNİVERSİTESİ – Gölbaşı Kampüsü Çatı Oluk Isıtma Uygulaması

SWITCH THE LANGUAGE
Form Mühendislik

Form Mühendislik, 1992 yılında çağdaş mühendislik çözümleri sunmak amacıyla kurulmuş ve çalışma konuları olarak her zaman yenilikçi alanları seçmiştir. Isıtıcı kablo ile çatı oluklarında buzlanmanın önlenmesi uygulamaları, rule iniş yapılan helikopter pisti ve iniş aydınlatması uygulamaları gibi zamanında daha önce Türkiye’de hiç yapılmamış uygulamalara imza atılmıştır. Yenilikçi ve sonuç odaklı çözümlerden elde edilenebilinirlik ile Türkiye’de daha önce sadece yurt dışı firmalarının uygulamasını yaptığı heat tracing sistemi, en zor uygulama alanı olan rafinerilerde uygulanmıştır. Heat tracing alanında Türkiye’de faaliyet gösteren ilk firma olan Form Mühendislik yaklaşık çeyrek asırda sayısız heat tracing, yol-rampa ısıtma ve çatı-oluk kar buz önleme projesi gerçekleştirmiştir.