+90 312 394 40 22 pbx

Kar Buz Eritme Kabloları ve Şilteleri

Elektrikli Yol Isıtma Sistemleri

Rampa Isıtma Kablosu

Her yıl, mevsimin ilk kar taneleri yavaşça aşağı süzülüyor ve zemini kaplarken parıldayan beyaz ve sessiz harikadan oluşan sessiz bir manzara yaratıyor. Ancak, kar ve buzun, ön kapınızın hemen dışında dağınık ve tehlikeli koşullar yaratarak, araba yolları ve kaldırımlarda yönetilemez tepelerde birikmeye başlaması çok uzun sürmez. Kar temizleme, birçok ev sahibi için göz korkutucu ve uygunsuz bir iştir ve büyük tüylü karın huzurunu ve eğlencesini bozar. Kar buz eritme sistemleri ile garaj yolunuzu kışın kapınıza getirdiği her şeyden uzak ve temiz tutan bir çözüme sahiptir.

rampa_isitma_kar_buz_ekleme

rampa_isitma_kar_buz_ekleme

Kar eritme kablolu ısıtma sistemi, asfalt yüzeylerden zahmetsiz ve etkili kar temizleme için ideal bir cevaptır. Beton, asfalt ve finişerlerin altına gömmek için özel olarak tasarlanmış olup, her bir lineer ayak için 30 watt ısı vererek 230volt ile araba yollarını ve yürüme yollarını verimli bir şekilde ısıtır. Kar, düştüğü kadar sessizce erir ve tüm kış boyunca yolu güvenli ve güvenilir bir şekilde açar. Herkesin, her yeni kar yağışından sonra sürücüyü küreklemek için zamanı veya yeteneği yoktur. Kar püskürtücünün çekilmesi de aynı derecede zahmetli ve zaman alıcı olabilir. Ve kimyasal bazlı kar erimeleri genellikle çevreyi olumsuz etkileyen sert maddeler kullanır ve her zaman evcil hayvan ve aile dostu değildir.

Çeşitli Kaplamalı Yüzeylerle Sorunsuz Entegrasyon

Beton, asfalt veya finişer altındaki harçtan yapılmış asfalt yüzeylerin altına kolay kurulum, kar eritme kablo ısıtma sistemi, araba yolunuzun ve yürüyüş yollarınızın tasarımına sorunsuz bir şekilde entegre olur. Bahçe yollarını veya arka ve yan girişleri kar ve buzdan uzak tutmak için de harika olan kar eritme ısıtıcı kablosu, tüm sezon boyunca kürek çekme ihtiyacını ortadan kaldırır. Kar eritme ısıtıcı kabloları, hava gibi belirli hava koşulları karşılandığında yanıt verecek şekilde yapılandırılabilir. Sıcaklık veya yüzey nemi. Premium, Ekonomi, Zamanlayıcı veya Değer seçenekleri dahil olmak üzere kar eritme sisteminiz için çeşitli kontroller mevcuttur.

Kolay Kurulum için Basit Tasarım

Hızlı kurulum için tasarlanan ısıtıcı kablo sistemi, diğer ısıtmalı araba yolu sistemleri gibi borular, kazanlar, borular, tanklar veya gürültülü pompalar kullanmaz.

25 yıllık üretim ve işçilik garantisiyle desteklenen sistem, ayrıca 7 gün 24 saat ömür boyu teknik destek sağlar.

SWITCH THE LANGUAGE
Form Mühendislik

Form Mühendislik, 1992 yılında çağdaş mühendislik çözümleri sunmak amacıyla kurulmuş ve çalışma konuları olarak her zaman yenilikçi alanları seçmiştir. Isıtıcı kablo ile çatı oluklarında buzlanmanın önlenmesi uygulamaları, rule iniş yapılan helikopter pisti ve iniş aydınlatması uygulamaları gibi zamanında daha önce Türkiye’de hiç yapılmamış uygulamalara imza atılmıştır. Yenilikçi ve sonuç odaklı çözümlerden elde edilenebilinirlik ile Türkiye’de daha önce sadece yurt dışı firmalarının uygulamasını yaptığı heat tracing sistemi, en zor uygulama alanı olan rafinerilerde uygulanmıştır. Heat tracing alanında Türkiye’de faaliyet gösteren ilk firma olan Form Mühendislik yaklaşık çeyrek asırda sayısız heat tracing, yol-rampa ısıtma ve çatı-oluk kar buz önleme projesi gerçekleştirmiştir.