+90 312 394 40 22 pbx

Intertec Enstruman Koruma Kutuları

Intertec Enstrüman Kutuları

Multibox Enstrüman Koruma Kutuları

Multibox Enstrüman Koruma Kutuları

Multibox Enstrüman Koruma Kutuları (Üst veya Alt Tüp Girişli)

Multibox, dikey veya yatay olarak monte edilebilen ve kapak olarak kullanılan derin veya geniş bölümlü (ekipmanın hemen hemen her bölümüne erişimi kolaylaştıran) iki parçalı bir muhafaza kutusudur. Enstrüman genellikle cam yüzeyi hariç alt veya üst boru sistemi girişi yapılabilecek şekilde üretilir. C tipi raylar aracılığıyla monte edilir. Yedi standart boyut, 25 ila 170 litre / 0,88 ila 6 ft3 hacim sağlar.

 

 

 

Diabox™ Enstrüman Koruma Kutuları (Arka veya Alt Tüp Girişli)

Diabox Enstrüman Koruma Kutuları

Diabox Enstrüman Koruma Kutuları

Diabox ™, bakım için saha ekipmanına çok kolay erişim sağlayan, diyagonal açılma özelliğine sahip iki parçalı bir muhafazadır.

Tüp girişi tipik olarak arkadan veya tabandan yapılır. Her biri dikey veya yatay olarak monte edilebilen üç boyut vardır. Dikey olarak monte edildiğinde, boyutlar 87 ila 187 litre / 3,07 ila 6,6 ft3 arasındadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minibox 21 Enstrüman Koruma Kutuları (Enstrüman Üzeri Montajlı)

Minibox Enstrüman Koruma Kutuları

Minibox Enstrüman Koruma Kutuları

Minibox 21 , bu kompakt muhafaza,  tek verici üzerine bağlantılı montaj edilebilir. Vericileri aşırı ısınmadan korumak için uygun maliyetli muhafaza sağlayacak şekilde boyutlandırılmıştır.

Donmaya karşı koruma sağlamak için de donatılabilir. İki parçalı dikdörtgen şekli 21,8 x 30 x 38,8 cm (21 litre / 0,74 ft3)  boyutlarındadır. Patentli bir tasarım, kolay alan erişimi için ekipmanı tamamen açığa çıkararak Minibox’un her iki tarafının da menteşe etrafında açılmasını sağlar.

 

 

 

Unibox Enstrüman Koruma Kutuları (Alt Tüp Girişli)

Unibox Enstrüman Koruma Kutuları

Unibox Enstrüman Koruma Kutuları

Unibox, bakım amacıyla saha ekipmanının üstüne, önüne, arkasına ve yanlarına açık ve kolay erişim sağlamak için katlanarak açılan büyük bir üst yarıya sahip iki parçalı bir muhafazadır.
Tüp girişinin taban üzerinden yapılması gereken yerler idealdir.
43 ila 63 litre / 1,5 ila 2,2 ft3 arasında değişen dört boyut vardır.

 

 

 

 

Mesc Enstrüman Koruma

Mesc Enstrüman Koruma

 

 

Mesc Enstrüman Koruma ( Shell Standartlarında)

Manifoldun çalışması için çıkarılabilir kanatlı, saha enstrümanını korumak için iki parçalı bir muhafaza sağlayacak şekilde üretilir.
Shell’in MESC standardını karşılayacak şekilde üretilmiştir.

 

 

 

 

 

Basic Vario Enstrüman Koruma Kutuları

Basic Vario Enstrüman Koruma Kutuları

Basic Vario Enstrüman Koruma Kutuları (Arka ,Üst, Yan Tüp Girişli)

Basic Vario, duvara veya zemine montajlı koruma kutuları, Intertec’in benzersiz sandviç yapısı kullanılarak, etkili yalıtım için köpüğü çevreleyen GRP kaplamalarla üst düzey enerji tasarrufu sağlamak amacıyla yapılmıştır. Birçok saha enstrüman muhafazasının ve daha küçük kabinlerin üst sınırları arasında bulanan 235-309 litrelik (8,3-10,9 ft3) üç standart boyutta hacimler sunar.

SWITCH THE LANGUAGE
Form Mühendislik

Form Mühendislik, 1992 yılında çağdaş mühendislik çözümleri sunmak amacıyla kurulmuş ve çalışma konuları olarak her zaman yenilikçi alanları seçmiştir. Isıtıcı kablo ile çatı oluklarında buzlanmanın önlenmesi uygulamaları, rule iniş yapılan helikopter pisti ve iniş aydınlatması uygulamaları gibi zamanında daha önce Türkiye’de hiç yapılmamış uygulamalara imza atılmıştır. Yenilikçi ve sonuç odaklı çözümlerden elde edilenebilinirlik ile Türkiye’de daha önce sadece yurt dışı firmalarının uygulamasını yaptığı heat tracing sistemi, en zor uygulama alanı olan rafinerilerde uygulanmıştır. Heat tracing alanında Türkiye’de faaliyet gösteren ilk firma olan Form Mühendislik yaklaşık çeyrek asırda sayısız heat tracing, yol-rampa ısıtma ve çatı-oluk kar buz önleme projesi gerçekleştirmiştir.